PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681135}

Bobry

5,6 1 488
ocen
5,6 10 1 1488
4,7 3
oceny krytyków
Bobry
powrót do forum filmu Bobry

W Polsce robią takie filmy. Genialny!!!!
Można się dopatrywać podobieństw do Blues Brothers/ Jonah Hex/Piekło niebo - a nie jest to ani plagiat ani żadna kalka. Świetna gra aktorów. Pierwszy polski film w tym stylu. Jasne, ze może na romantyczna randkę z dziewczyną się może nie nadawać - ale jest świetny. Podchodziłem do niego parę razy - świetny. Dlaczego w TV leci tylko późno w nocy??????

ocenił(a) film na 10
kkutz

Streszczenia są prawie zawsze do niczego - pół biedy jeśli nie zniechęcą do filmu. Zanim go obejrzałem czytałem "mądrości", tych "co widzieli". Po przeczytaniu tego, robi się w tył zwrot i filmu się nie ogląda. NIE WIERZCIE RECENZJOM, OPINIOM itp.
Co mnie zaskoczyło: to jest świetna komedia i bynajmniej nie "czarna", jak ktoś napisał. Film trudny do zaszufladowania - najbliżej do komedii. Gra aktorów: Kosiarz, Marcin, Smród, policjant - kapitalna! Cały czas poważne miny i non stop komedia! Atmosfera podobna do "Blues Brothers": poważne wyrazy twarzy w śmiesznych sytuacjach. Film niereklamowany, jakoś tak cicho o nim - ani źle ani dobrze, o prostu cisza i takie miłe zaskoczenie. Polecam.
PS.
Są wulgaryzmy, no ale w kinie polskim to już etos, a w życiu/realu - standard. -:)

ocenił(a) film na 9
kkutz

Zgoda, megapozytywne zaskoczenie. Bez gwiazd, nadęcia, a TAKA moc. Taka rzecz trafia się najwyżej raz na kilka lat.

ocenił(a) film na 8
kkutz

Przeważnie dobre filmy lecą w środku nocy. Kiedyś nawet była o tym mowa w programie "kocham kino". Było coś powiedziane o ludziach inteligentnych, którzy oczekują na seans do północy ;)

ocenił(a) film na 10
wmbco

Tylko, że nie każdy może sobie pozwolić na "nocne czuwania" i nie każdego stać na nagrywarkę. Pozdrowienia!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones