Dariusz KowalskiI

8,4
6 161 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dariusz Kowalski

Jedyny z tego serialu co do ktorego czuc empatie. Nie jest kolejnym prostakiem i wsiunem jak wiekszosc mieszkancow tej dziury zwanej Tulczynem. Swoja przebiegloscia i bezwzglednoscia zaskarbil sobie moja synpatie.
Wiele razy cieszylem sie z jego sukcesow i porazek innych. Szczegolnie cieszyla mnie scena wywalania ludzi z pracy, ktorzy mieli male dzieci i brak perspektyw

użytkownik usunięty
Zandarm

Fajne też było zwinięcie proboszczowi figury chrystusowej w święto Wielkiejnocy. Obecnie trzymam kciuki za zniszczenie tego wsiuna Walencika.

"Plebania" jest żenująca, ale Tracz to świetny bohater :) Chociaż czasem mnie śmieszy to, ile czasu poświęca na to bezsensowne droczenie się z proboszczyną i jego świtą...

mrs_robinson

Sam jestes zenujacy durniu i jakbys nie byl zerem myslacym o szmalu i laskach ale o jakichs wartociach to bys takich bzdur nie pisal.
A aktor ogolnie bardzo dobry.

trzymasz kciuki za zniszczenie biednego czlowieka i sie tym chwalisz ? jestes zerem czlowieku

Zandarm

Zandarm - najwiekszym wsiunem jak i durniem i tu nie obrazajac ludzi ze wsi bo wsiun to koles jak ty a nie mieszkaniec wsi.
Trzeba byc mega debielm by serial w ktorym sa pozytywne wartosci propagowane obrazac.

Phantom_5

koledzy bez nerw

za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/>

Zandarm

Dobre:)Dojebałeś jak dzik w sosne:)

WielkiSzu

Teraz wypieprzył na bruk matkę z dziećmi - nie ma to tamto. Można pomagać matce ze względu na swojego syna ale robaki dalej rozdeptywać jak glizdy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones